کد محصول : product_648312312

پولکی استنلس استیل

امتیاز
اشتراک گذاری
کد نام ضخامت آلیاژ حالت واحد قیمت بروز رسانی
34793 پولکی استنلس استیل 5mm 304L آماده کیلوگرم تماس بگیرید 1403/4/27 - 17:15

هنوز دیدگاهی برای این محصول ارسال نشده است.

دیدگاه خود را ارسال نمایید :

به این محصول امتیاز دهید :

تسمه استیل چیست؟

تسمه مقطعی صاف و مستطیل شکل است که بر حسب اندازه، کاربردهای مختلفی دارد. تسمه استیل یکی از محصولات تولیدی از ورق استیل می‌باشد. تسمه ها از عرض های ۲۰ الی 200 میلی‌متر و در ضخامت های 2 الی ۲۰ میلی‌متر قابل تهیه است. طول تسمه استیل فابریک 6 متر و به صورت سفارشی خواهد بود. همچنین رول تسمه‌های با ضخامت‌های 0.15 الی 3 میلی‌متر و در عرض های 10 الی 500 میلی‌متر عرضه می‌شود.

انواع تسمه استیل؛ معیار های تقسیم بندی و شناخت تسمه را بهتر بشناسید!

  1. سایز و ابعاد: تسمه های موجود در بازار به دو شکل هستند: 1. تسمه های فابریک 2. تسمه های برشی.
  • تسمه های فابریک: این نوع تسمه ها تولید کارخانه‌ای و وارداتی بوده، و طول آنها 6 متر و از ضخامت 2 الی 20 میلیمتر و عرض 20 الی 200 میلیمتر است.
  • تسمه های برشی (تسمه های برشی را از ورق های با ابعاد استاندارد 1*2 - 1.25 * 2.5 - 1.5 * 3 - 1.5 * 6 متر با ضخامت‌های مختلف در عرض‌های درخواستی مشتری توسط دستگاه پلاسما، واتر جت و لیزر در دسترس است.
  1. آلیاژ های تسمه استنلس استیل: آلیاژهای تسمه های فابریک موجود در بازار 304 بوده ولی تسمه های برشی با توجه به اینکه از ورق‌های موجود در بازار تهیه می‌شوند در آلیاژهای مختلف چون 304 - 316 - 321 - 310 موجود هستند. لذا امکان تهیه تسمه برشی در آلیاژهای مختلف ممکن و در دسترس است.
  2. نحوه خرید و فروش: خرید و فروش تسمه های فابریک و برش خورده بر اساس کیلوگرم است. چنانچه سفارش مشتری بر اساس شاخه ای باشد، قیمت نهایی با فرمول استاندارد محاسبه و به‌صورت شاخه ای در اختیار مشتری قرار می گیرد.
  3. فرمول محاسبه وزن تسمه: عرض (متر) * طول (متر) * ضخامت (میلیمتر) * 7.8 (جرم حجمی) = وزن تسمه. برای مثال: وزن تسمه 3 میل عرض 5 سانت بطول 6 متر برابر است با: 7کیلوگرم = 7.8 * 6.3 * 0.05

انواع تسمه موجود در شرکت استیل آروین:

  • تسمه فابریک
  • تسمه برشی

قیمت تسمه استیل چقدر است؟

قیمت تسمه استیل باتوجه به سایز، آلیاژ و ابعاد آن متفاوت است. تسمه استیل شرکت استیل آروین کاملاً وارداتی بوده و به همین دلیل به عواملی همچون قیمت ارز، نرخ نیکل، هزینه های پنهان مواد اولیه (از کشف تا استخراج)، عرضه و تقاضا، هزینه حمل و نقل و نوسات قیمت نفت وابسته است. برای استعلام قیمت تسمه استیل با کارسناسان فروش استیل آروین به شماره تلفن 62709-021 تماس بگیرید.

تسمه استیل را از برترین شرکت واردکننده با بهترین قیمت تهیه کنید!

شرکت استیل آروین با اتکا به کادر مجرب خود بیش از 25 سال است که انواع محصولات استنلس استیل را از بهترین شرکت های تولید کننده در جهان وارد می‌کند. گفتنی است که شرکت استیل آروین محصولات استنلس استیل  کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان، آذربایجان، و سوریه را نیز تامین می‌کند.

بهتر است که بدانید تسمه استیلی که از شرکت استیل آروین خریداری می‌کنید دارای 1 سال گارانتی و وارنتی بوده و اگر محصول دریافتی شما مغایر با ثبت سفارش انجام شده باشد به‌صورت رایگان قابل عودت و تعویض خواهد بود. با استیل آروین باکیفیت ترین تسمه استیل را با بهترین قیمت بازار در اختیار داشته باشید.